W czerwcu uczniowie klas trzecich wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Torunia – miasta Mikołaja Kopernika. Podczas wyjazdu dzieci miały okazję poznać historię jednego z najpiękniejszych polskich miast, spacerować po urokliwej starówce, zobaczyć pomnik słynnego astronoma oraz odkrywać najciekawsze zakątki Torunia.